Teslimat Şartları
Oyuna Gir

Teslimat Şartları

Ödeme & Teslimat Şartları

Ödeme Seçenekleri

beslekazan.com da ister kapıda ödeme seçeneğini kullanarak isterseniz de havale – eft yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra ödeme sayfasında hangi ödeme türünü kullanacağınızı seçmeniz yeterlidir.

Havale – eft ile ödeme

Havale veya eft ile ödeme yapacaksanız aşağıda yer alan hesap numaramızı kullanınız. Ödemelerinizde “Alıcı Adı” olarak resmi unvanımız olan  kullanmayı unutmayınız. Aksi takdirde ödemeniz size geri dönecektir. Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır. Para gönderiminde en az banka masrafını ödemek için internet şubenizi kullanınız, internet şubeniz yoksa Garanti Bankası ATM’lerinden kartsız olarak hesaba para yatırabilirsiniz. 

Banka Alıcı Adı Hesap Türü IBAN Numarası 

Kapıda Ödeme

beslekazan.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini tercih ettiğiniz taktirde ürün size ulaştığında kargo şirketine gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme için tek yapmanız gereken ödeme sayfasından kapıda ödeme seçeneğini seçmek.

Teslimat

Sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa tek bir kargo ile gönderilir ve ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bu süre sipariş verilen yörelerin kargo süreleri ve coğrafi/mevsim koşulları nedeni ile nadiren de olsa değişiklik gösterebilir. Ayrıca sitemizde sınırlı stoğa sahip ürünler bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürünler an itibarı ile stoklarımızda mevcutsa en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişinizde yer alan tüm ürünler tek bir kargo ile gönderilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.